djf

Autoryzowany Dealer DJI w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DJI Ryze Tello + DJI Tech GameSir T1d Controller

DJI Ryze Tello + DJI Tech GameSir T1d Controller

Producent: DJI
Cena: 529,00 zł
zobacz więcej
DJI Ryze Tello Boost Combo

DJI Ryze Tello Boost Combo

Producent: DJI
Cena: 689,00 zł
zobacz więcej
Dron Ryze Tello (by DJI)

Dron Ryze Tello (by DJI)

Producent: Ryze
Cena: 459,00 zł
zobacz więcej

Najlepsze rozwiązania w DJI Tello

Szukasz idealnego drona na start? Dron Tello DJI to świetna propozycja skierowana w stronę osób, które nie tylko chcą nauczyć się latać lub podszlifować swoje umiejętności, ale także czerpać przyjemność z korzystania z drona, który dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, piastuje miejsce lidera zabawkowych wielowirnikowców. Tello powstał przy współpracy z renomowaną firmą Intel, która zapewniła zaplecze w postaci płyty i procesora drona. Quadrocopter ten jest wyposażony w czujniki utrzymywania wysokości, najlepszą w tej klasie kamerę HD ze stabilizacją cyfrową, a także wyjątkowo wydajny akumulator zapewniający 13 minut lotu, co jest najlepszym wynikiem wśród dronów rekreacyjnych do nauki. Na pewność i bezpieczeństwo lotu przekłada się niespotykana w tej klasie stabilność drona, za którą odpowiadają czujniki działające do 10m pułapu. Dzięki dużej precyzji sensorów, dron Tello jest niezwykle stabilny nawet podczas lotu nad śniegiem.

Programowanie i zabawa - Intel Tello

Tello to idealny dron do nauki programowania - aplikacja Scratch pozwala na tworzenie i łączenie komend, które dron będzie wykonywać po uruchomieniu kompilacji. Poza fikołkami 360, które obecnie są już standardem w dronach zabawkowych, daje to dużo szersze pole do zabawy. Dla osób bardziej zaawansowanych, producent oddaje do dyspozycji kody źródłowe SDK, za pomocą którego można napisać swoje oprogramowanie i funkcje do drona DJI Ryze Tello.

Połączenie z kontrolerem DJI Tello

W zestawie z dedykowanym kontrolerem GameSir T1d tworzy stabilne połączenie, umożliwiając podgląd transmisji na żywo w HD na znacznie większy dystans. Dzięki szybkiemu połączeniu Tello jest gotowy do startu w moment od połączenia, dzięki czemu stanie się świetnym kompanem w salonie, biurze czy w ogrodzie. Operowanie dronem za pomocą fizycznych drążków sterowania zwiększa precyzję lotu oraz ułatwia manewrowanie, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo podczas użytkowania. DJI Tello wyróżnia się także na tle konkurencji gamą trybów autonomicznych, oraz możliwością programowania jego trasy i akrobacji, które dostarczą mnóstwo rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Tryby automatyczne w dronach Tello

W przypadku zerwania połączenia, dron DJI Ryze Tello automatycznie wróci do kontrolera. Poza tą funkcją Tello może startować z ręki za pomocą funkcji trampoliny. Dzięki funkcji EZ shots możesz tworzyć skoordynowane nagrania, które szybko udostępnisz za pomocą aplikacji do mediów społecznościowych. Start i lądowanie odbywają się za pomocą jednego przycisku na aplikacji lub kontrolerze. Taka funkcjonalność podnosi komfort i bezpieczeństwo wykonywania tych manewrów.

Wytrzymała konstrukcja

DJI Tello pomimo małych rozmiarów i niskiej wagi (80g) posiada bardzo wytrzymały szkielet wykonany z tworzywa sztucznego, który gwarantuje odporność na zderzenia. Nakładane śmigła oraz osłony śmigieł dodatkowo chronią drona podczas zetknięć z gałęzią czy ścianą domu.

Dodatkowe akcesoria do Tello

Tello posiada całą gamę dodatkowych akcesoriów jak śmigła, osłony śmigieł, zapasowe akumulatory i wielokanałowe ładowarki, a także kolorowe nakładki, by odmienić wygląd tego zwinnego quadcoptera. Dzięki temu nie tylko wyposażysz się w części zamienne, które mogą ulec uszkodzeniu, ale można je wszystkie w szybki i prosty sposób wymienić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl