djf

Autoryzowany Dealer DJI w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

Producent: DJI
Cena: 3 899,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic Pro + pełne szkolenie VLOS

DJI Mavic Pro + pełne szkolenie VLOS

Producent: DJI
Cena: 6 699,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic Pro Platinum

DJI Mavic Pro Platinum

Producent: DJI
Cena: 4 299,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic Pro COMBO

DJI Mavic Pro COMBO

Producent: DJI
Cena: 5 149,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic Pro COMBO Platinum

DJI Mavic Pro COMBO Platinum

Producent: DJI
Cena: 5 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

Producent: DJI
Cena: 4 299,00 zł
zobacz więcej

DJI Mavic Pro to urządzenie skierowane do półprofesjonalistów i aktywnych osób, które cenią sobie łatwość transportu, świetne parametry techniczne oraz szereg funkcji, których brak u konkurencji. Wyposażony w czujniki omijania przeszkód, wydajny akumulator zapewniający nawet 27 minut lotu, Mavic Pro wyznaczył nowy kierunek dronów konsumenckich. Jak przystało na produkt DJI, posiada on szereg trybów autonomicznych, w tym orbitowanie, śledzenie obiektu i projektowanie trasy. 

Ergonomia Mavica Pro

Zestaw Combo zapewni dodatkowe akcesoria, które nie tylko ułatwią, ale także uprzyjemnią lot i podróż z dronem. Waga zaledwie 743g i małe wymiary pozwalają zabrać go ze sobą niemal wszędzie, mając pod ręką idealne narzędzie do fotografii i filmowania z powietrza. Za komfort podróży z dronem odpowiada także przemyślana konstrukcja - składane ramiona i kompaktowa bryła pozwalają bez problemu zmieścić całość w plecaku, torbie lub nawet kieszeni bluzy, sprawiając że transportowanie Mavica Pro to czysta przyjemność, a nie przykry obowiązek.

Bezpieczeństwo i czujniki w DJ Mavic Pro

DJI Mavic Pro posiada sensory wizyjne od spodu i od dołu swojej konstrukcji nie tylko zwiększają bezpieczeństwo podczas lotu, ale także pozwalają omijać przeszkody w trakcie trybów autonomicznych oraz utrzymywać stały pułap względem podłoża o zmiennym spadku na wysokości do 13 metrów. Dron może także latać bez wsparcia GPS i GLONASS w pomieszczeniach, zapewniając dużą precyzję lotu w pomieszczeniach. W trakcie lotu na zewnątrz pozycję drona monitoruje do dwudziestu satelit, co przekłada się na niezwykle stabilną kontrolę urządzenia.

Kamera DJI Mavic Pro

Ten przełomowy dron został wyposażony w kamerę z możliwością nagrywania z prędkością 30 klatek na sekundę w 4K UltraHD oraz w 60 klatkach w trybie FullHD 1080p. Matryca CMOS o wielkości 1/2,3" i rozdzielczości 12MP pozwala na robienie zdjęć pojedynczych, w serii oraz pionowych w trybie portretowym. W Mavicu Pro możemy zmieniać ostrość ręcznie na dany punkt za pomocą wskazania palcem na aplikacji. Za świetną jakość obrazu w tej półce dronów odpowiada zaawansowany, stałoogniskowy obiektyw o świetle przysłony f2.8 oraz kącie widzenia 78,8 stopnia. Pozwala to na uzyskanie materiału bez zagięć na krawędziach czyli tzw. dystorsji.

Wydajny akumulator

Bateria z wbudowanym balanserem pozwala na inteligentne ładowanie bez użycia zewnętrznej ładowarki modelarskiej. Pojemność 3830mAh pozwala na maksymalnie 27 minut lotu w wersji podstawowej oraz 29 minut lotu w nowszej wersji DJI Mavic Pro Platinum. 

Cichy lot

Wersje DJ Mavic Pro Platinum posiada wydajniejsze silniki oraz specjalnie wyprofilowane śmigła Low-Noise odznaczające się dużo cichszą pracą, co jest pożądaną cechą w przypadku w przypadku dyskretnego nagrywania oraz inspekcji za pomocą drona DJI Mavic Pro. Te same śmigła można zastosować w podstawowej wersji, redukując poziom hałasu generowanego podczas przelotu.

Tryby autonomiczne w Mavicu Pro

DJI Mavic posiada gamę inteligentnych trybów autonomicznych, za pomocą których można tworzyć ciekawe i efektowne ujęcia, zarezerwowane wcześniej dla operatorów z dużym stażem. Poza popularnym trybem śledzenia obiektu za pomocą jego zaznaczenia na aplikacji DJI Go 4 mamy także możliwość orbitowania wokół obiektu i automatyczne odtwarzanie trasy wraz z przemieszczaniem się z punktu A do B.

Ocusync

Za płynną i stabilną transmisję obrazu na żywo odpowiada moduł Ocusync, który nie tylko przesyła sygnał video na duże odległości w HD 720p, ale także sprawia, że dron DJI Mavic Pro jest kompatybilny z goglami VR DJI Goggles, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia podczas lotu.

DJI Mavic Pro cena

Cena DJI Mavic Pro jest bardzo atrakcyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę, jakość sprzętu oraz, jak wiele możliwości oferuje. Użytkownik będzie miał nie lada wyzwanie, aby znaleźć tak dobrego drona w zbliżonej cenie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl