djf

Autoryzowany Dealer DJI w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

DJI Inspire 2 Premium Combo

inspire2.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 29 599,00 zł 31 299,00 zł 29599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

DJI Inspire 2 to rozbudowana i ulepszona wersja Inspire 1. Posiada najlepsze cechy poprzedniego modelu, a jednocześnie została uzupełniona o inteligentne funkcje. DJI 2 jest w związku z tym najczęściej wybieranym sprzętem przez profesjonalistów.

Dron DJI drugiej generacji może osiągnąć prędkość 80 km/h w ciągu zaledwie 4 sekund, a jego maksymalna szybkość to nawet 108 km/h. Czas lotu wynosi 27 minut dzięki podwójnemu systemowi akumulatorów, który nie obciąża całej konstrukcji (3290 g; najwyższa możliwa masa startowa to 4000 g). Inspire 2 potrafi wznosić się z prędkością 5 lub 6 m/s oraz opadać 9 m w ciągu sekundy.

Ważną zaletą jest możliwość pracy nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie elementy drona DJI umożliwiają lot nawet przy bardzo niskich temperaturach. To przydatne udogodnienie zwłaszcza podczas lotów wysokogórskich lub w trakcie mroźnej zimy.

DJI Inspire 2 można otrzymać nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych zakupem tego modelu.

 

 

Przekraczając granicę wyobraźni


Inspire 2 jest ulepszony względem poprzedniej wersji pod niemal każdym względem. Nowa kamera z gimbalem Zenmuse X5s w Inspire 2 pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości nawet 5,2K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i Apple ProRes. Przyśpieszenie Inspire 2 od 0 do 80 km/h wynosi jedyne 5 sekund, a jego zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) sprawia, że to idealna propozycja dla operatorów poszukujących dynamicznych ujęć z powietrza. DJI Inspire 2 zasilany jest dwoma akumulatorami litowo-polimerowymi, co pozwala uzyskać do 27 minut lotu (z kamerą X4S), a specjalnie zaprojektowany układ ogrzewający akumulatory umożliwia pracę w niedostępnych wcześniej warunkach. DJI Inspire wyposażony jest w nowy tryb Spotlight Pro, ułatwiający projektowanie i uzyskanie złożonych i profesjonalnych ujęć. System transmisji video - Lightbridge 2 jest teraz w stanie przesyłać do aplikacji DJI Go sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą współpracę pilota i operatora kamery.

 


Profesjonalna jakość obrazu

DJI Inspire 2 jest wyposażony w zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.0, co pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych (m.in. MP4 z kodekami H.264 i H.265). Moduł CineCore 2.0 współpracuje z dedykowaną kamerą (X4S i X5S), podłączoną do gniazda gimbala.


 


 

System omijania przeszkód

Przedni i dolny system VPS zamontowany w DJI Inspire 2 wykrywa przeszkody w promieniu aż do 30 metrów, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skutecznie skanują przestrzeń nad dronem w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie w pomieszczeniach. Czujniki przeszkód działają zarówno podczas normalnego lotu, RTH jak i trybach inteligentnego lotu. 

Spotlight Pro

Spotlight Pro autorski tryb śledzenia obiektu, za pomocą którego samodzielnie możemy uzyskać ujęcia, które kiedyś wymagały współpracy drugiego operatora. Tryb Spotlight korzysta z algorytmu śledzenia by utrzymać interesujący nas obiekt w kadrze podczas nagrywania, bez znaczenia od kierunku, w którym podąża dron. Przy uzyskaniu maksymalnego zakresu obrotu, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, nie naruszając płynności kadru. Spotlight można zaprogramować na dwa sposoby: w trybie speed, po prostu zaznaczamy obiekt, który dron ma śledzić. W trybie kompozycji, trzeba zaznaczyć obiekt i miejsce od którego ma rozpocząć śledzenie, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się w danym punkcie.
Tryby inteligentnego lotu

System unikania przeszkód w Inspire 2 działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że operowanie dronem w trudnych warunkach nie przysporzy problemów. Oprócz tego, możesz sobie ułatwić wykonywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji: QuickSpinTapFly i ActiveTrack. Dron Inspire 2 podczas lotu wykonuje mapę terenu, usprawniając powrót do domu. Podczas funkcji RTH, dron będzie używał swojej kamery do omijania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

 
 
 
 
 
 


Niezawodność

W modelu DJI Inspire 2 podwojono ilość IMU i barometrów podpiętych pod płytę główną. Podwójny system zasilania oznacza, że przy problemach z zasilaniem, dron może wylądować na rezerwie z jednego akumulatora. Silniki i cały układ przeszły długofalowe testy, aby zapewnić użytkownikowi niezawodność działania.

Wersja combo - wszystko czego potrzebujesz

Wersja combo z dronem posiada kamerę z gimbalem Zenmuse X5S z aktywowanym już kluczem licencyjnym Inspire 2 dla formatów Adobe DNG RAW i Apple ProRes w systemie przetwarzania obrazu CineCore 2.0, co umożliwia nagrywanie filmów w jakości 5,2K (5280x2970 i 5280x2160). Licencja jest stała, a dzięki niej możesz uzyskać kinowe formaty video do profesjonalnej obróbki filmów. Techniki oversamplowania obrazu pozwalają na uzyskanie jeszcze większej ilości szczegółów z matrycy. 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl